Můj Den

31. března 2013 v 12:21 | Mia Elizabeth |  Drabble
Pár: Draco/Ginny

Můj Den


Stojím tu v krásných bílých šatech a přemýšlím o něm. Na den, kdy se to mezi námi změnilo. Kdyby mi někdo řekl ve škole, že skončím s ním, tak se mu vysměju. Vždyť to byl přece náš nepřítel a navíc on byl ze Zmijozelu a ona z Nebelvíru. Dvě nepřátelské koleje a přece mezi nimi ti vlastně už dávno zajiskřilo. Musela jsem se nad tím pousmát, jsme opravdu neobvyklá dvojice. Po roce, co jsme konečně porazili Pána Zla, jsem ho poprvé od té doby zase potkala. Čekala jsem, že bude mít blbé poznámky, ale místo toho byl velice milý a dobře jsme si rozuměli. Změnil se a já taky. Z mého rozí mání mě vytrhla, až moje nejlepší kamarádka Hermiona, když vešla dovnitř.
''Ginny vypadáš opravdu nádherně. Přišla jsem ti jenom oznámit, že už je čas.''
Usmála jsem se na ní a přikývla. Hermiona byla vdaná za Blaise Zabiniho, nejlepšího přítele mého nastávajícího manžela. Oba se velice milovali a důkaz toho bylo i Hermionino narůstající bříško. Hermiona má vlastně na tom, že jsme spolu také svůj podíl. Je opravdu kámoška k nezaplacení. Vejdu do krásné zahrady a zavěsím se do svého otce. Pomalu kráčíme k mému budoucímu manželi. Až se postavím vedle mého Draca. Ano přesně, já Ginny Weasleyová se dneska vdávám za dávného nepřítele Draca Malfoe. Vložím ruku do jeho dlaně, koukám do jeho krásných očí a on do mých. Z naší melancholie nás vytrhl až kněz.
''Draco Malfoy berete si zde přítomnou Ginny Weasleyovou za svou právoplatnou manželku a budete ji milovat v dobrém i zlém?''
''Ano.''
''Ginny Weasleyová berete si zde přítomného Draca Malfoe za svého pravoplatného manžela a budete ho milovat věčně a vroucně v dobrých i zlých časech?''
''Ano.''
''Pak tedy vás prohlašuju mužem a ženou. Prosím polibte nevěstu.''
Celým tělem jsem se otočila k Dracovi a čekala. Naklonil se ke mně a políbil mě, zase jsem cítila známou vůni jeho kolínské. Na naší oslavě jsme společně ukrojili dort a pak vyhlásili novomanželský tanec. Těším se na naši společnou budoucnost, hlavně na děti. Ale to je budoucnost a já radši budu žít přítomností. Život je hračka, když ho budu žít s mým Dracem.
Jak se říká: Ve dvou se to táhne líp.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama