Drsňačky

5. srpna 2013 v 22:52
Podívejte se na trailer k filmu


Jedna by druhou nejraději zabila. Ale šéf jim to zakázal. To přesně vystihuje vztah hlavní dvojice na začátku filmu Drsňačky, ve kterém se střetnou dvě vynikající komediální herečky - Sandra Bullock a Melissa McCarthy.
… a obě ve filmu hrají zástupkyně zákona - zatímco Sandra Bullock si s gustem "dala" zvláštní agentku FBI, tak Melissa McCarthy se stejným potěšením představuje opravdu hodně, hodně drsnou bostonskou policajtku. Ostatně už během natáčení vtipkovala "Už dva měsíce tluču lidi; je to velmi očistné."
A o čem komedie Drsňačky vypráví? Agentka Sarah Ashburnová (Sandra Bullock) a policajtka Shannon Mullinsová (Melissa McCarthy) jsou hodně odlišné - upjatá Sarah pracuje v New Yorku a doufá v další povýšení. Je ambiciózní, talentovaná, inteligentní a má detektivní schopnosti jako Sherlock Holmes. Je vždy a za všech okolností tou nejchytřejší ze všech a nebojí se to dát najevo. Kvůli tomu taky nemá ani rodinu ani přátele. Jen kolegy, kteří ji nesnáší. "Když dodáte nějaká prsa, postavíte tenhle žánr na hlavu," vtipkuje o své roli Sandra Bullock. "Asi lidi hodně překvapí a i pobaví, co prsaté ženské dokáží."
Oproti tomu svérázná Shannon vyrostla na ulicích Bostonu a umí střílet rovnou od boku. Pistolí i svou nevymáchanou pusou. Protože před nedávnem mimo jiné zatkla i svého bratra, tak ji zase pro změnu nesnáší celá její rodinaTyto dvě představitelky zákona se tak prostě musí nevyhnutelně potkat - Sarah je převelena do Bostonu, aby pomohla tamní policii vyřešit sérii brutálních vražd. A tak nastane nevyhnutelný střet nejen s bostonským podsvětím, ale i mezi oběma představitelkami zákona, protože dostaly rozkaz, že spolu musí na případu spolupracovat. Potíž je v tom, že ani jedna z nich o takovou spolupráci nestojí. Sarah chce všem dokázat, že sama vyřeší velký případ, a Shannon zase nechce, aby pracoval někdo cizí a ještě takto nesnesitelný na "jejím území."
Ale protože rozkaz je rozkaz, nakonec musí vytvořit detektivní dvojici a stát se parťačkami. Zatímco Sarah zjišťuje, že se jí hodí Shanonina pouliční chytrost, Shanon se naopak učí sebeovládání, aby se, dříve než někoho seřve nebo praští, aspoň nadechla. Když nakonec spojí své síly a postaví se brutálnímu drogovému magnátovi, postihne je překvapivá věc: přátelství. (tento obsah filmu mi byl poslán na email) Komedie letošního léta. Já nevím, jak vy, ale já se ráda zasměju. Mám ráda komedie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama