Hlavně nezávazně 1-kapitola

21. září 2013 v 16:57 | Mia Elizabeth |  Hlavně nezávzně
Caroline je mladá krásná upírka, která nestojí o vztah. Klaus je nejmocnější hybrid také velice pohledný, ale opovrhuje lidskými city. Tito dva uzavřou spolu dohodu. Oba však mají taky city. Co když právě tato dohoda, jim zkomplikuje jejich životy?


Caroline seděla u baru a popíjela whisky. Přemýšlela o tom, proč musí být vztahy tak složitý. Jí žádný vztah nevyšel a nikdy nebyl na dlouho. Ona si chtěla prostě užít bez zbytečných řečí okolo. Nechtěla hodného kluka, který by chtěl, aby s ním chodila za ručičku. Nestála o vztah, chtěla něco jiného, něco lepšího. Nedaleko ní seděl Klaus, který přemýšlel zase o svém bratrovi. Jeho bratr se zamiloval. Nechápal ho, jak jen mohl podlehnout takové hloupé slabosti. Vztah byl pro něj nepochopitelný. Byl to oříšek, který nemohl rozlousknout a vlastně ani nechtěl. City jako byla láska, odmítal a pohrdal jimi. On měl vždycky známost jen na jednu noc a to mu stačilo. Rozhlédl se po baru, až spatřil krásnou neznámou blondýnku. Vstal za svého místa a přisedl si vedle jejího.
''Můžu vám, slečno koupit něco k pití.'' zeptal se zdvořile.
Caroline se na něj podívala, aby si ho pořádně prohlédla. Potom vzala do ruky skleničku, ve které byla whisky.
''Ale já už mám, co pít.'' poukázala na zjevný fakt, který mu nejspíš ušel.
''Doufám, že se mi nebudete bránit, koupit to příští.'' řekl svou předem připravenou odpověď.
''To rozhodně nebudu.'' nebránila se Caroline.
Proč se bránit? Jestli mu to udělá radost a jí to stát nic nebude, tak ona mu v tom rozhodně nehodlá bránit.
''A co pijete?'' zeptal se a cítil blížící se vítězství.
''Whisky.'' odpověděla jednoduše.
''Dvakrát whisky.'' houkl na barmana, ten jim to okamžitě přinesl.
Caroline zatím dopila svojí skleničku. Potom s ní Klaus začal flirtovat, Caroline nebyla hloupá, ale přistoupila na jeho hru.
''Vím, o co se snažíš. Jsem sice blondýna, ale nejsem blbá.'' oznámila mu Caroline.
''Co tím myslíš?'' nechápal Klaus.
''Chceš mě dostat do postele.'' řekla a on se na ní překvapeně podíval. ''Nechápu, proč to nemůžeš říct narovinu.'' přiznala a sledovala jeho reakci.
''A co by se stalo, kdybych ti to řekl hned?'' zeptal se, i když to tušil. Určitě by mu jednu vrazila.
''Souhlasila bych.'' odpověděla kladně.
''Cože?'' myslel si, že špatně rozuměl.
''Já nejsem na vztahy. Chci si spíš užívat života.'' vysvětlila mu.
''Tak to jsme dva.'' řekl a pak ho něco napadlo. ''Co kdybychom uzavřeli dohodu? Mít vztah bez citů a nároků na toho druhého. Co říkáš?'' navrhl jí a doufal, že přijme.
''Že máme spolu dohodu.'' odpověděla a na důkaz uzavření této dohody, zvedla ruku.
On jí chytil a potřásl s ní.
''Tak už dost tich formalit.'' řekla Caroline a vrhla se na něj.
Líbala ho divoce a vášnivě. On jí od sebe však neochotně odtrhl, všiml si totiž, že tu nejsou samy. A tak oba zamířili k jeho autu. Klaus nastartoval, pak silně dupl na plyn, aby byli u něj doma, co nejdříve. Zastavili před obrovskou vilou. Caroline jí jen nevěřícně pozorovala. Ze snění jí vyrušil až on, když otevřel dveře auta na její straně. Jen, co vešli do sídla, jí Klaus přitiskl ke zdi a začal líbat ve výstřihu. Ona ho po chvíli odhodila na protější zeď a přemístila se k němu. Je upírka. Začíná to být čím dál lepší, problesklo mu hlavou. Pak, ale přestal přemýšlet úplně, když se znovu zmocnil jejích rtů. Byly měkké a sladké, dováděly ho k šílenství. Přemístil se s ní do svého pokoje a rychle jí zbavil oblečení. Odhodil jí na postel a vrhl se na ní.

Byl to už týden, co jejich dohoda fungovala. Jako obvykle ležela Caroline v jeho posteli. On však v ní nebyl, hned brzy ráno musel odejít a něco si zařídit. Caroline stále ležela v posteli a odpočívala, nechtělo se jí vůbec vstávat. Byla ráda, že tu dohodu přijala. Má vztah, který se nijak nekomplikuje. A to jí vyhovuje. Klausovi samozřejmě taky. Takový vztah si vždy přál. Navíc Caroline je úžasná, nic od něho nechce a ani o nic nežádá. Oba jsou spokojení se svojí dohodou a určitě v ní budou pokračovat. Caroline vstala, oblékla se a vydala se do svého pokoje. Přestěhovala se sem nedávno a on jí připravil pokoj. Moc se jí líbil, byl jak pro princeznu. Pamatuje si den, kdy do toho pokoje poprvé vešla, lehla si na postel a tehdy si pomyslela: Jo tak na tohle si zvyknu rychle. Udělala to samé, jako tenkrát a lehla si na postel. Nakonec usnula na, tich měkkých polštářích.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | 21. září 2013 v 17:01 | Reagovat

:D tak to vypadá zájímavě těším se na další :D

2 Vanessa Vanessa | 21. září 2013 v 17:23 | Reagovat

Nádhera :))

3 Krystý Krystý | Web | 22. září 2013 v 9:33 | Reagovat

Krása

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama