Cinderella Story - 5.část

1. července 2015 v 12:01 | Mia Elizabeth |  Cinderella Story
Doufám, že se vám to bude líbit! Vím že v TVD je to s timi šaty obráceně, ale mě se to tak líbí.Caroline se už nemohla dočkat večera. Dřevorubec přinesl látky, které vzal na dluh a odešel zase do práce, aby dluh co nejdříve splatil. Caroline šila celý den sestrám šaty. Nejvíc si dala záležet na šatech, co dělala pro Katherine. Ta jí pomáhala vždy, když se macecha s Elenou nedívali. Naštěstí byli tak zabrané do svého zkrášlování, že si tich dvou ani nevšimli.
''Caroline, hlavně to nepřeháněj. Chci něco jednoduchého, ale krásného.'' oznámila jí, zatímco šili Eleniny šaty.
Caroline totiž trvala na tom, že Katherine jí s šaty, co má pro ni pomáhat nebude. Chtěla ji překvapit, ale věděla že se Kath bude líbit všechno, co ušije. Měla ji ráda, jako svou sestru a nikdy nepochopila, jak můžou být s Elenou dvojčata. Byli tak rozdílné. Eleně dělali šaty společně a pak si Caroline někam odběhla. Po chvíli se vrátila, nesla sebou šaty, které byly schválně ukryté látkou. Kath se na Caroline zvědavě zadívala, upřímně už se nemohla dočkat, až své šaty spatří.
''Nejdřív já!'' ozvala se Elena a Caroline s Katherine vytáhly, jako na povel její šaty.
Normálně by jí Katherine něco vytkla, ale neměla náladu se hádat. Navíc si nechtěla zkazit večer. Elena si své šaty prohlížela od z hora dolů, ona si vždy potrpěla na přepych. Zdálo se, že je s nimi spokojená. Byly to rudé šaty, spodnička byla schválně zmuchlaná. Úzké rukávy a horní část byla mírně krajkovaná. Caroline ani Katherine se to zdálo moc, ale nic neřekli. (Šaty)
''Jsou perfektní.'' řekla nadšeně. ''Až si je obléknu, uděláš mi k nim účes!'' dodala přísně a Caroline pouze přikývla.
''Teď jsi na řadě ty.'' řekla Caroline a zvedla látku, kterou předtím dala přes šaty.
Katherine došla v tu chvíli slova. Opatrně si vzala šaty do rukou a prohlížela si je. S tím si musela Caroline dát strašnou práci, tím si Kath byla jistá. Málem se dojetím rozplakala. Šaty byly zlatavě hnědý až zlatý, okolo pasu byla světle zelená stuha a ramínka měly podobnou barvu jenže světlejší, skoro až bílou. Na šatech byly vyšité bílé pampelišky, motýlci a zelené dlouhé lístky. Katherine z nich byla přímo unešená. (Šaty)
''Jsou nádherné, Caroline.'' zašeptala a objala Caroline. ''Děkuju.'' dodala ještě a darovala jí jeden z jejích zářivých úsměvů.
''Tak moc bych si přála, aby si šla taky.'' oznámila jí Katherine a povzdechla si.
''Možná, že mě tam uvidíš.'' řekla záhadně Caroline.
Katherine se jí chtěla zeptat, co to má znamenat, ale Caroline se jen usmála a řekla jí, ať to teď neřeší a jde se přichystat. Zatím šla udělat Eleně ten účes. Jako vždy chtěla něco extra, dokonce jsem jí musela do vlasů dát i peří. Katherine vyšla už oblečená i účes měla už hotový. Vždy měla ráda mít své kudrnaté vlasy rozpuštěné, Caroline věděla, že to má své zvláštní kouzlo. Všimla si, že měla ve vlasech připnutou růži.
''Moc ti to sluší, Kath.'' oznámila jí a ta se na ní potěšeně usmála.
Caroline je všechny doprovodila ke kočáru, jakmile se rozloučili, Caroline pospíchala zpátky dovnitř. Otevřela okno, jak jí poradila ta žena a vyndala oříšky z vázy. Odtrhla jeden a otevřela. Pak se jí naskytl pohled, který ji vyrazil dech.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama