Blog & Já

Nový Layout

21. července 2015 v 17:37 | Mia Elizabeth
Moc se omlouvám že jsem tu dlouho nebyla, ale jela jsem někam na rychlo. A tady není wifina, teď mi pučila sestřenka tu tyčinku nebo co to je. Tak mě affs omluvte z obíhání ještě tak na dva týdny možná jestli mi ji ještě pučí tak se tu zastavim, ale nic neslibuju. Možná jste si už všimli, že mám nový layout, to je skvělá práce LadyD, které ještě jednou moc děkuji.

Vyhodnocení Affs

7. července 2015 v 10:11 | Mia Elizabeth
Tak dnes uzavírám kontrolu Affs.

Nechávám tyto blogy: http://live1your1dreams.blog.cz
ff-spn-to-tvd.blog.cz
http://tew-stories.blog.cz/

Mažu tyto: lostvampirestories.blog.cz
http://upirideniky13.blog.cz/
http://tvd-to-fanficiton-sk-cz.blogspot.sk/
http://ni-ia.blog.cz/
http://flekstories.blog.cz/
http://tvdandto4-ever.blog.cz/
http://sweethope.blog.cz/

Kdyby se chtěl zapsat někdo nový, tak je odkaz pod Affs!

Co chystám?

25. června 2015 v 14:59 | Mia Elizabeth

Začnu s tím že se chystám dokončit povídky Power of love a Ciderella Story. A to co nejdříve. Taky si nechám udělat nový layout. A chystám pár nových povídek, ale to bude překvapení. No to je asi vše co plánuju do budoucna.

Kontrola Affs a náběr nových

25. června 2015 v 14:23 | Mia Elizabeth
Je čas na kontrolo Affs, všimla jsem si totiž že někteří už bolg nemají, tak si to chci uspořádat. Kontrola je od 25.6 až do 6.7.2015.

Pravidla:
 1. Jednou nebo dvakrát za týden sem dát komentář.
 2. Neurážet můj blog (Žádný urážky, sprostý slova, atd)
 3. Kopírujte jedině se zdrojem a s mojím souhlasem.
Pro staré:
 1. Jméno
 2. Blog
 3. Jestli bych měla něco změnit? Jestli ano, tak co?
Pro nové:
 1. Jméno
 2. Blog
 3. Zaměření blogu
 4. Souhlasíš s pravidly?
 5. Proč chceš být affs?

Udělala jsem to!!!

14. června 2015 v 10:07 | Mia Elizabeth
11 června byla poslední zkoužka, ústní. Celý týden před tím jsem měla volno na učení. Nakonec jsem uspěla! Z písemných mám za 3, z praktických za 2 a z ústních taky za 2. Už mám výučák v ruce, strašně se mi ulevilo. Po prázdninách mám v plánu jít na nástavbu. Děkuji všem co jste mi drželi palce!

Info

1. června 2015 v 16:50 | Mia Elizabeth
Ahoj! Dneska jsem měla písemný zkoužky, v úterý a středu mám praktický. 11 června mám ústní, hned ten den nám rozdají vyuční listy. Nejvíc mám strach s praxe. Držte mi palce!

Fantom opery

8. dubna 2015 v 10:46 | Mia Elizabeth
Zase jsem byla v Praze na muzikálu. Nejdříve jsem chtěla na Antoinettu, ale potom mě teta přesvědčila na fantoma opery. Byli jsme tam v době, kdy byla v tom areálu matějská. Moc se mi nechtělo před divadlem, ale nechala jsem se přemluvit na jednu. Nic co je vysoko, díky bohu. Já byla po atrakci energická a tetě se točila hlava :D Měli jsme krásná místa. Byly jsme veprostřed a krásně jsme viděli na podium. Před námy běhali baletky. Viděla jsem samo sebou i originál a trochu se bála, znáte to není nad originál. Ale příjemně mě to překvapilo, bylo vidět že do toho vrazili spoustu peněz. Písně se mi líbily i v českém podání, byla to nádhera. Skvělé herecké výkony, kostýmy a tak dále. V hlavní roly jsme měli Radima Schwaba. Pak Moniku Sommerovou a byli jsme nadšení z toho že jsme měli Bohuše Matuše. Nakonec si stouplo celé divadlo. Přidávám vám k článku i dvě ukázky písní.


Narozeniny

30. března 2015 v 8:20 | Mia Elizabeth
Je to už druhý rok, co mám tenhle blog. Ano přesně 23.března slavil narozeniny. Vím, že jsem tu kvůli škole dlouho nebyla, ale jsem zpět a začnu zase přidávat. Taky bych vám všem poděkovat. Hlavně těm, co to se mnou už táhnou právě dva roky. Děkuji za vaši trpělivost, upřímnost a vaše milé komentáře. Bez vás bych to, už dávno zabalila. Takže ještě jednou velké díky vám všem. Snad to ten blog potáhne ještě dlouho :)

Oznámení

26. února 2015 v 16:33 | Mia Elizabeth
Chtěla bych vám zdělit důvod mé nepřítomnosti na blogu. Jde o to že jsem už v posledním ročníku. Musíme dělat závěrečnou práci a postupně se připravovat. Je to docela náročné učit se tolik věcí.Chci abyste věděli, že tu nebudu moc často. Prosím omluvte mě s affs slibuju, že vás občas oběhnu a něco přidám na blog. Není to hietus jen takové oznámení. Trvat to bude asi dokud nenapíšu aspoň tu práci. Děkuji za vaše porozumnění.

Nominace

17. února 2015 v 15:26 | Mia Elizabeth
Děkuju moc Bekah, která mě nominovala :)

Otázky:

Nejhorší film?
Babovřesky

Nejhorší kniha?
Vlčí jáma

Film nebo kniha?
Kniha

Životní sen?
Cestovat

Nejoblíbenější roční období?
Jaro

Nejoblíbenější písnička?
Say Something

Nejhorší písnička?
Láska v housce

Oblíbený zpěvák/zpěvačka/skupina?
Kristina, Birdy

Oblíbený zvíře?
Pes

Vysnívané povolání?
Redaktorka

Pravidla:
 • Odpovídat jedním nebo minimem slov
 • Když se rozhodnete odpovídat tak na všechny otázky
 • Nominovat dalšího + vlastní otázky
Otázky:
Co si ze všeho nejvíc přeješ?
Tvůj oblíbený předmět?
Tvá nejoblíbenější kniha?
Jaký žánr knihy nebo filmu máš nejradši?
Nejhorší film?
Koukáš se na sport? Jaký?
Popiš se jedním slovem!
Co ze všeho nejvíc nesnášíš?
Věříš na nadpřirozené věci?
Co se ti na klukovi ze všeho nejvíc líbí?

Nominované:
Nila
Katherine
Tessi
Flek

Cena Waltera Sernera

7. února 2015 v 13:00 | Mia Elizabeth
Oficiálně jsem poslala povídku na téma ''Svět uvnitř mé hlavy''. Jsem trochu nervózní. Nevím jestli ji přijmou, snad jsem splnila všechny podmínky. Najdete to zde. Držte mi palce, budu to potřebovat!

Narozeniny

5. února 2015 v 18:51 | Mia Elizabeth
Dnes mám narozeniny je mi už 18 let. Hrůza :D V pátek to budeme slavit, ale podle mě to budeme slavit celý víkend. Aspoň mají záminku pít :D

Pololetí

31. ledna 2015 v 8:39 | Mia Elizabeth
Tak mám nakonec vyznamenání. Jeden učitel si řekl, že mi nechce kazit průměr a tu trojku mi nedal :D
A co vy, jak jste dopadly?

Nový Layout

20. ledna 2015 v 15:00 | Mia Elizabeth
Ano mám nový Layout, za který vděčím LadyD. Které bych chtěla ještě jednou moc poděkovat. Za dobře odvedenou práci. Jsem moc ráda, že mi vždy něco krásného vyrobí a za to ti moc děkuju. Co mu říkáte vy?

Šťastný Nový rok 2015

31. prosince 2014 v 15:33 | Mia Elizabeth
Děkuju vám za vaši trpělivost a vaše milé komentáře, které mi vždy udělaji radost. Přeji vám do nového roku hodně štěstí, zdravý a lásky. A ať je příští rok lepší než ten předešlý. Dnes večer tu nejsem, budu slavit. Doufám, že i vy si Silvestr pořádně užijete. Jen to nepřežeňte!


Nová povídka

31. prosince 2014 v 14:45 | Mia Elizabeth
Vzhledem k tomu, že hodně z vás si zamilovala Kae. Dostala jsem nápad. Napíšu s ním povídku, nejdříve jsem přemýšlela s kým ho dám dohromady, ale pak jsem dostala šílený nápad.

Můj názor na 6x09

7. prosince 2014 v 15:18 | Mia Elizabeth
Spoilery!

Strašně se omlouvám!

5. října 2014 v 8:58 | Mia Elizabeth
Ano, už jsem zase zpátky. Chtěla jsem se vám všem omluvit za mou nepřítomnost, ale oprava trvala trochu dýl než jsem čekala, pak do toho přišla ještě škola. Jelikož je už podzim máme ve škole hodně akcí. A taky mám co dohánět ve škole, protože jsem většinou na praxi. Děkuju vám za vaší trpělivost.
Vaše Mia ;)

Hiatus 3

14. září 2014 v 12:51 | Mia Elizabeth
Je mi to líto, ale zase mi blbne notebook. Tenhle týden prostě nic nepřidám. Táta ho dá zase spravit podle všeho to, ale není nic vážného. Takže je dost možný, že se mi vrátí co nejdříve. Prosím omluvte mě z obíhání a kontrol affs.

Oznámení

31. srpna 2014 v 8:46 | Mia Elizabeth
Ano, už se blíží škola. Vlstně je to už zítra. Chtěla jsem vám jen oznámit, že tu zase o školu nebudu tak často, jako o prázdninách. Navíc tohle je můj poslední ročník (jsem ve třeťáku), takže to bude ještě horší. Na začátku roku to bude ještě v pohodě, ale potom nevim. Jen chci, aby jste s tím počítali.
Děkuji vám Mia.

Nominace 2

18. srpna 2014 v 10:16 | Mia Elizabeth
Já vím už zase. Nominovala mě Elie, které děkuju. Jekož, už nevím co psát tak ti pouze odpovím na tvé otázky. Doufám, že ti to nevadí.

1. Čo ťa inšpiruje pri písaní poviedok? - Nevím prostě to samo přijde. Najednou dostanu nápad a snažím se ho rozvést. Pak se rozhodnu zda je dobrý či ne. Mám velkou představivost a fantazii, upřímně někdy nevím zda je to dobře :D
2. Elena x Kathrine? - Rozhodně Katherine.
3. Čo by si chcela robiť v budúcnosti? - Hlavně si chci udělat maturitu a potom se chci přestěhovat.
4. Tvoja oblúbená speváčka? - Poslouchám od všeho trochu, až na pár vyjimek. Mám ráda např. Kristina, Lenny.
5. Máš niake domáce zvieratko? Ak áno tak aké. - Mám psa, potom máme ještě doma želvu a rybičky.
6. Čo by si robila s 1000 000 eurami/korunami? - Mám strašně ráda zvířata, takže bych asi většinu peněz dala do útulku a taky na charitu. No a já bych si v pohadě vystačila s 20 tisíci, které bych si dala do kasičky a pak prostě budu šetřit, jako ostatní ;)
7. Aké poviedky píšeš najradčej ( na aký pár) ? - Klaroline mám nejradši. A píšu o ní nejvíc povídek.
8. Menila By si niečo na svojom živote ? - Ano, jen bych chtěla mít aspoň jednu kamarádku tady, protože všechny kamarádky mám na intru, což znamená daleko. Takže o prázdninách nemám s kým chodit ven. Někdy mě vytáhne moje sestřenice, ale to není ono.
9.Ktorý diel tvd a to bol pre teba najlepší? - Už ani nevím. Dlouho jsem se nedívala, ale asi u TO to byl ten poslední. Klaus byl sladký s Hope.
10. Klaroline x Forwood? - 100% Klaroline :)
Dál už neposílám. Nevím jaký dát otázky!

Konečně!

18. srpna 2014 v 10:00 | Mia Elizabeth
Ano jsem zpět. Na chatě jsem si báječně odpočinula. Až na to počasí, pršelo nám vždy ob den. Snad jste na mě nezapomněli. Já na vás ne. Slíbím vám jen to, že se budu snažit. Takže jsem oficiálně zpátky :D
Mia ;)

Hiatus 2

3. srpna 2014 v 9:30 | Mia Elizabeth
Vím, že jsem tu dlouho nebyla a bohužel v dohledné době ani nebudu. Přijela k nám na prázdniny naše malá sestřenka. Takže ji máme na celý týden hlídat. Možná v tu dobu jěště něco přidám, ale nevím to jistě. Potom jedeme příští neděli na chatu taky na týden, tam bohužel není internet. Z toho vyplívá, že tu dva týdny nebudu. Prosím affs omluvte mě z obíhání a kontrol.
Mia ;)

Nominace

30. července 2014 v 15:24 | Mia Elizabeth
Už zase já vím. Byla jsem nominována od Molly, které děkuju.

Sobota

18. července 2014 v 9:08 | Mia Elizabeth
Tuhle sobotu tu nebudu, jdeme na Vysmátý léto. Festival, který se pořádá v Kadani. Jedeme ještě před jednou hodinou. V jednu hodinu je tam nějaká zpěvačka. Máma na ní chtěla jít. Budeme tam asi, až do večera. Děkuju za pochopení.

 
 

Reklama